مرکز تخصصی پوست و مو رویا

مرکز تخصصی پوست و مو رویا

مرکز تخصصی پوست ومو رویا ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی جوانسازی پوست و زیباسازی پوست است. خدمات این کلینیک زیبایی در کرج و تهران است که شامل مواردی همچون درمااف یا اتوی صورت، پاکسازی عمیق پوست، میکرونیدلینگ، لیفت، اکسیژن رسانی،بوتاکس و … است.

لایه برداری و شفاف سازی

پیلینگ یا لایه برداری در دو مرحله صورت می گیرد. در مرحله اول به وسیله ماسک ها و مواد لایه بردار مخصوص نوع پوست و در مرحله بعدی برای لایه برداری عمیق تر، از دستگاههای درمااِف و میکرودرم ابریژن استفاده می شود.

درمااِف یا اتوی صورت

در فشیال جهت پاکسازی پوست صورت، تغذیه پوست با کوکتل های مغذی و لیفت صورت از دستگاه درمااِف استفاده می شود. این دستگاه به جذب مواد یا لایه برداری بهتر پوست کمک می کند.

پاکسازی عمیق پوست

در این روش با استفاده از اسکراب ها و ماساژهای مخصوص نوع پوستی و خارج کردن کمودوم ها، پاکسازی، لایه برداری، آبرسانی عمقی و تغذیه پوست اتفاق میافتد که به زیباتر شدن پوست کمک می کند.

درمان منافذ باز پوست

با کنترل چربی زیر پوست به وسیله مواد و دستگاههای مخصوص معمولاً طی شش جلسه درمان کامل منافذ باز پوست اتفاق می افتد.

رفع چین و گودی زیر چشم

به حداقل رساندن چین و چروک های پوستی و گودی و تیرگی دور چشم به وسیله ماسک های مخصوص را در این روش انجام می دهیم.

لیفت

در این نوع درمان، بدون نیاز به عمل های زیبایی و با استفاده از محصولات مخصوص، افتادگی پوست به طور کامل برطرف خواهد شد

مینی آر اف

تولید کلاژن و تحریک بافت های پوست و جلوگیری از پیری زودرس و چین و چروک پوست از قابلیت های اصلی این دستگاه است که با کاهش چربی سطح زیرین پوست و ایجاد گرمای مناسب جهت کنترل و جلوگیری از جوش و تحریک رنگدانه های غیر فعال موجب روشن شدن و سفتی پوست و بسته شدن منافذ باز می شود.

اکسیژن رسانی

اکسیژن درمانی می تواند در داشتن پوستی شاداب و سالم کمک کننده باشد. در این روش اکسیژن با نوعی سرم که متشکل از مرطوب کننده، ویتامین ها و آنتی اکسیدان هاست با فشار به لایه های عمیق پوست تزریق می شود. این امرباعث جذب سریعت و بهتر اکسیژن و سرم و همچنین رفع چین و چروک می شود.

کومودون اکستراکشن

در فرایند فشیال، جهت خارج کردن کومودون ها یا دانه های سر سیاه و دانه های چربی و همچنین جلوگیری از تجمع آلودگی و چربی در زیر پوست از دستگاه کومودون اکستراکشن استفاده می شود. این روش باعث شفافیت و اثر بخشی دو چندان در امر پاکسازی معیق می شود.

اولتراسونیک

جوانساز، کنترل جوش، ماساژ با دستکش های حاوی امواج فرکوئنسی و لید (هدایت گر) های ماساژ میباشد. این دستگاه قابلیت های مختلفی دارد؛ قسمت اولتراسونیک جهت ماساژ و جذب آمپول های مغذی و ژل ها و کوکتل ها مورد استفاده قرارمی گیرد. دستکش ها از طریق دو لید به دستگاه متصل شده و اموجی که از دست به پوست وارد می شود در افزایش کارایی ماساژ تاثیر فراوانی دارد. نور قرمز در این دستگاه جهت جوانسازی و نور آبی جهت کنترل و درمان جوش کاربرد دارد.

میکرودرم ابریژن

در این روش ابتدا با کاپ مخصوص ماساژ، فرایند گردش خون زیر پوست سرعت یافته و سپس با استفاده از پودر اکسید آلومینیوم لایه های شاخی مرده زیر پوست را جرا کرده و عمل لایه برداری عمیق را انجام می دهیم. مرکز تخصصی پوست و موی رویا تنها مرکزی است که پس از انجام ابریژن، ماسکهای مخصوص و دست ساز طبیعی را برای کلاینتهای گرامی استفاده می کند. این روش برای پوستهای چرب با منافذ باز بسیار مناسب می باشد و باعث تنظیم و تعادل چربی پوست و در نتیجه درمان آکنه و لکهای پوستی می شود.

هیدرادرمی

هیدرادرمی روشی است که در آن به وسیله سَری دِزَن و گالوانیک و هایفو کوئنسی و ماسک حرارتی فرایند آبرسانی، جوانسازی و لیفت پوست انجام می شود. ژل مخصوص هیدرادرمی دارای ترکیبات هیالونیک اسید و ویتامین های B5 و C می باشد. با این روش مناسب پوست های خشک و دهیدراته است. به دلیل اینکه پوستهای چرب مستعد آکنه هستند هیدرادرمی روش مناسبی برای این نوع پوست نمی باشد و حتی باعث بیشتر شدن آکنه ها هم می شود. فواید هیدرادرمی شامل ترمیم وبازسازی لایه های پوست، نرمی و آبرسانی پوست و در نتیجه شفافیت و سلامت پوست می شود. پس از انجام هیدرادرمی برای حفظ و نگهداری رطوبت پوست کرم ها و ماسک های مخصوص استفاده می شود.