مرکز تخصصی پوست و مو رویا

مرکز تخصصی پوست و مو رویا

کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی

چرا کلینیک های زیبایی؟

کلینیک زیبایی در تهران بهترین مکان برای درمان مشکلات زیبایی است. به این دلیل که این کلینیک ها دائما تحت نظارت وزارت بهداشت هستند و مجوز تاسیس یک کلینیک زیبایی در تهران باید توسط وزارت بهداشت و سلامت صادر شود. این امر به شما این اطمینان را می دهد که در این کلینیک ها تمامی نکات بهداشتی رعایت شده و تمامی درمان های زیبایی تحت نظارت متخصیص مورد تایید و بهترین خدمات انجام می پذیرد. پس با اطمینان کامل میتوانید به این کلینیک ها مراجعه کنید.

پزشکان نامتعهد در کلینیک های زیبایی

هدف اصلی هر کلینیک زیبایی باید درمان هر مشکل زیبایی باشد. متاسفانه بسیار مشاهده کرده ایم که بسیاری از کلینیک های زیبایی مسیر را اشتباه رفته و به جای کمک به بیمار خود او را بیشتر بیمار می کنند. با تجویز های اشتباه ذهن بیمار را گمراه کرده و او را به مسیری سوق می دهند. در آخر نیز بدون شک آن مسیر موجب پشیمانی آن بیمار می شود. بسیاری از کلینیک های زیبایی در تهران به جای هدیه دادن افکار درست و زیبایی طبیعی به بیمار او را وارد سیکل مد و فشن و تفکرات سمی این روزهای جراحی های زیبایی میکنند.

چه بسیار دیده ایم بیمارانی که بعد از داشتن تجارت تلخ خود به ما مراجعه کردند و از تجارب خود با ما سخن گفته اند که پزشکانی که قبلا به آنها مراجعه کرده اند توصیه هایی به آنها داشته اند که اصلا مناسب سن یا شرایط جسمی یا در کل مورد نیاز آن فرد نبوده است. تجویز هایی از قبیل:”الان نخ مد شده، بیا صورتت و با نخ لیفت کن!” یا “اگه میخوای شبیه فلان بازیگر شی باید حتما 3 واحد ژل بزنی توی لب هات!!!!” یا “هرکی صورتش و زاویه دار کنه خوشگل میشه، بیا صورتت و زاویه بزن حتما!!!” و بسیاری از این قبیل توصیه های نا به جا که ما به عنوان پزشکان متعهد و فعال در عرصه ی زیبایی با شنیدن این سخنان بسیار شرمنده و خجالت زده میشویم از توصیه های این عزیزان.

خدمات کلینیک زیبایی در تهران

هدف اصلی هر کلینیک زیبایی باید هدیه کردن زیبایی طبیعی و سلامت روحی و جسمی به بیمار خود باشد که ما در مرکز تخصصی پوست و مو رویا تمام تلاش خود را میکنیم تا در کنار دادن خدمات با کیفیت، مسیر درست در انتخابی درست را به بیماران خود نشان دهیم.

پاکسازی عمیق پوست: زندگی در شهر با وجود مشغله های زیاد، آلودگی های زیاد و نبود وقت کافی برای رسیدگی به پوست، رفته رفته چربی و آلودگی تمام منافذ پوست ما را خواهد گرفت. بنابراین برای داشتن پوستی زیبا و درخشان باید حتما پاکسازی پوست را جدی گرفت. در پاکسازی پوست با استفاده از روش های مختلف لایه ی مرده ی پوست و آلودگی های پوست را خارج میکنند. پاکسازی صورت در کلینیک زیبایی در تهران مناسب افرادی است که پوست چرب و جوش های سر سیاه و سر سفید دارند.

لیفت: از بین رفتن نمای زیبایی و جوانی صورت، شل شدگی و افتادگی پوست به عوامل زیادی از قبیل سن، ارث، استرس و عدم رسیدگی به پوست مرتبط میباشد. جوانسازی پوست با لیفت به دو صورت لیفت صورت با جراحی و لیفت صورت بدون جراحی تقسیم بندی میشود. لیفت صورت با روش های غیر جراحی شامل:  تزریق چربی، تزریق بوتاکس، تزریق ژل، لایه برداری صورت با لیزر، لیفت صورت با rf، نخ و هایفوتراپی میباشد که تمامی این روش ها بدون نیار به بیهوشی و سرپایی انجام میشوند.

اکسیژن رسانی: یکی از عناصر اصلی و بسیار مهم در سلامتی ما انسان‌ها، اکسیژن است که در تازگی و جوانسازی پوست بسیار با اهمیت است. طبق تحقیقات گسترده که درباره استفاده از اکسیژن برای جلوگیری از پیری پوست و علایم آن صورت گرفته است، مشخص شده است که اکسیژن درمانی می‌تواند در داشتن پوستی سالم و صاف کمک کننده باشد. تولید‌کنندگان دستگاه‌های مراقبت از پوست با اتکا به نتایج روش درمان هایپرباریک، دستگاه اکسیژن رسان به پوست را ساخته‌اند که محلولی حاوی اکسیژن مایع شده را به پوست وارد می‌کند.

میکرونیدلینگ: میکرونیدلینگ روشی است که در آن با ایجاد صدها حفره بسیار ریز در لایه ی سطحی پوست، پوست را برای بازسازی بهتر و ورود سرم های مخصوص به پوست آماده میکند.

کومودون اکستراکشن: جوش های سر سیاه به این دلیل ایجاد میشوند که کومودون ها جوش های بدون درد هستند و به صورت دانه های سفید ریز در زیر پوست جمع می شوند ، اگر این جوش ها منافذ کوچک و ظریفی به خارج از پوست پیدا کنند تبدیل به جوش های سر سیاه می شوند . یکی از مهم ترین علل به وجود آمدن کومودون ها ، استفاده از لوازم آرایشی و پماد های چرب بر روی پوست است که با مراجعه به کلینیک زیبایی در تهران به سادگی میتوانید این مشکل را برطرف کنید.

درمااِف یا اتوی صورت: استفاده از اتو صورت درما اف مدل اولتراسونیک کاملا بدون خطر بوده و بسیار موثر و کاربردی است. استفاده از این دستگاه همچنین باعث می شود تا محصولات مراقبت از پوست بهتر و موثرتر در پوست عمل کنند. این دستگاه قابلیت استفاده برای انواع پوست را دارد و منافذ پوستی مسدود شده را باز کرده، چربی اضافی پوست را از بین می برد و باعث رفع جوش های سر سیاه و سر سفید وخشکی و پوسته پوسته شدن پوست و در نهایت زیباسازی پوست می گردد.

هیدرادرمی: هیدرودرمی یا آبرسانی یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای جوانسازی پوست صورت است. آب رسانی برای پوستهای خشک و معمولی پیشنهاد می شود و برای کسانی که پوست چرب و جوشدار دارند مناسب نیست زیرا باعث می شود بیشتر جوش بزنند.

درمان منافذ باز پوست: یکی از بیشترین دلایل مراجعه ی افراد به کلینیک های زیبایی بابت برطرف کردن منافذ باز صورت است. این منافذ به عنوان دودکش های پوست عمل میکنند و وظیفه ی آنها رساندن چربی تولید شده توسط غدد چربی زیر پوست به سطح پوست میباشد. با افزایش چربی پوست این منافذ بیشتر دیده میشوند. اگر به هر دلیلی منافذ پوست با کرم ها یا آلودگی بسته شوند پوست برای کمک به خود و نفس کشیدن و رساندن چربی ها به سطح پوست منافذ را بازتر میکند.

پارافین تراپی دست و پا: پارافین از زمان امپراطوری روم تا به امروز استفاده های بسیاری در میان پزشکان داشته است. پارافین برای پاک کردن منافذ پوست، کاهش چین و چروک پوست، مرطوب کردن و جوانسازی پوست بسیار مفید است.

و بسیاری خدمات دیگر که توسط کلینیک زیبایی رویا با فعالیت پزشکان متخصص و پرسنل متعهد ارائه میشود.

کلینیک زیبایی در کرج
کلینیک زیبایی در کرج

کلینیک زیبایی در تهران

همانطور که میدانید زیبایی بخش جدا ناپذیری از ذات هر آدمی است. به دنبال زیبا شدن در نهان تمامی آدم ها نهفته است. اما انتخاب راه درست برای رسیدن به این میل و رغبت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیبایی ظاهری و سلامت خود را به دست پزشکان غیر حرفه ای نسپارید. زیبایی و سلامت خود را به دستان قدرتمند پزشکان و پرسنل متعهد و حرفه ای کلینیک زیبایی رویا بسپارید، تا از دادن بهترین پیشنهادات درمانی تا به جا ترین داروها اطمینان خاطر داشته باشید. زیبایی حق شماست، این حق را از ما بخواهید. ارائه برترین خدمات زیبایی مانند جوانسازی پوست در تهران و زیباسازی پوست در تهران به همراه مشاوره رایگان تنها مختصر خدمات کلینیک زیبایی رویا است.

کلینیک زیبایی در کرج

زیبایی بیشتر از آنکه مرتبط با ظاهر شما باشد ارتباط مستقیمی با رفتار شما دارد. زیبایی در صادق بودن با خودتان و دنیای اطرافتان خلاصه می شود. زیبایی ایجاد تغییراتی است که دنیای ما را زیباتر کند. ما در سعی در ارائه ی بهترین خدمات زیبایی مانند جوانسازی پوست در کرج و زیباسازی پوست در کرج با بهترین کیفیت در خدمت شماییم. معتقدیم که هر کسی میتواند این تغییرات را ایجاد کند.

سعی ما در این مقاله بر ارائه توضیحاتی در مورد کلینیک های زیبایی به شما عزیزان بود. مرکز تخصصی پوست و مو رویا از بهترین های کلینیک زیبایی در کرج است که در ارائه برترین خدمات جوانسازی پوست مانند درمان منافذ پوست، رفع گودی زیرچشم، کومودون اکستراکشن، میکرونیدلینگ و سایر خدمات در خدمت شما عزیزان است. دوستان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات رویا با شماره 09101789113 تماس حاصل فرمایید.

 

1. آیا پاکسازی پوست فایده دارد؟ پاکسازی در خانه بهتر است یا در کلینیک های زیبایی؟

آلودگی سطحی پوست یکی از عوامل اصلی ایجاد جوش صورت، چین و چروک، منافذ باز پوست و کدر و تیره شدن پوست است. بدون شک با وجود آلودگی های جوی موجود بهترین راه برای تمیز نگه داشتن پوست و جلوگیری از آسیب های پوستی پاکسازی پوست است. پاکسازی در خانه بسیار اهمیت دارد که هر روز باید با مواد طبیعی پوست از آلودگی ها پاک شود اما به یاد داشته باشید که پوست شما هر یک الی دو ماه یک بار به پاکسازی عمیق تر نیاز دارد که این پاکسازی باید پیش دکتر و با دستگاه های مخصوص انجام شود.

2. بهترین روش جوانسازی پوست چه روشی می باشد؟

جواب دادن به این سوال ساده نیست. هر فرد با توجه به سن، نوع پوست و مشکلی که با پوستش دارد روش متفاوتی برای جوانسازی و زیباسازی پوستش وجود دارد. برای پاسخ شفاف تر به این سوال می توانید با مشاوران ما تماس حاصل کرده ( 09101789113) و با بیان مشکل خود مشاوره رایگان دریافت کرده و بهترین راه را انتخاب کنید.

3. چطور میشه با یک مرکز تخصصی پوست و مو ارتباط گرفت؟

دوستان گرامی شما می توانید با شماره تماس 09101789113 ارتباط گرفته و یا از طریق وب سایت به رزرو نوبت خود اقدام نمایید.

پست قبلی
جوانسازی پوست
مطلب بعد
زیباسازی پوست

۴ Comments

  1. واقعا حضور افراد متخصص در کلینیک زیبایی خوب ، به اعتبار اون خیلی کمک می کنه
    ممنونم ازتون

  2. لطفا یه کلیپ هم از کلینیک زیبایی تون بذارین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *